Стол компьютерный геймерский черный Із тримачем для чашки та навушників greenpharm

5 990 ₴
- В наличии
- Код: 3600634
+380 (95) 203-11-43
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ламінат та сталь. Із тримачем для чашки та навушників. 60x74 см, вис. 120 см

| Тип | Письмовий стіл |
| Матеріал | МДФ, Меламін, Сталь |
| Матеріал | Верхня частина: МДФ, Меламін, ніжки: Сталь, Каркас: Сталь |
| Колір | Чорний |
| Характеристики | Тримач для чашки, Тримач для навушників |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 60 см, довжина: 120 см, висота: 74 см |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 68 см, довжина: 128 см, висота: 7 см |
| вага | 13 кг |
| Кількість упаковок | 1 |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC® 100% |
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 13 кг |
| Высота | 740 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Основные | |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип стола | прямой |
| Цвет | Черный |
- Цена: 5 990 ₴







